Bodrum Şifahanem Yeni Yerinde Açıldı.

ercan tarafından . tarihinde Gündem kategorisine eklendi. 737 views kez görüntülendi.

Bodrum Şifahanem yenilenen yüzü ve yeni yerinde düzenlenen kokteyle Bodrumluların hizmetine açıldı.

Bodrum Şifahanem’in Tepecik mahallesi Neyzen Teyfik caddesindeki yeni mekanın açılış kokteyline Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yarımada Gazetesi Sahibi Hüseyin Anıl, İş yeri sahibi Jale Aytaç’ın yakın dostları ve çok sayıda Bodrumlu vatandaşlar katıldı.

Yeni mekanın açılış kurdelesini Belediye Başkanı Mehmet Kocadon kesti. Kocadon,”Mekanın hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve bol kazançlar temenni ediyorum.”dedi.

Jale Aytaç’ın sahibi olduğu Bodrum Şifahanem tamamen doğal bitkilerden oluşan ürünleri müşterilerine sunuyor. Mekana yenilik kazandıran Jale Aytaç müşterilerine yeni yerinde doğal ürünlerin satışının yanı sıra kafe özelliğiyle de hizmet vermeyi amaçlıyor.

Açılışa katılan ve sürekli olarak Bodrum Şifahanem’den alışveriş yapan Dilek Ayanoğlu ve Didem Ayşe Tekdemir ise kendilerine sorulan güzelliğinizi neye borçlusunuz sorusuna doğal gıda ve ürünleri kullanmalarının yanı sıra şaka ile karışık genetik olduğunu söylediler.

Bodrum Şifahanem’in sahibi Jale Aytaç amaçlarının tamamen daha sağlıklı ve daha doğal yaşamak olduğunu belirterek,”Bütün dünya bu fikir üstünde ilerliyor. Bende konum ve uzmanlığım olduğu işi elimden geldiğince en iyi şekilde yapmaya ve müşterilerimize sunmaya çalışıyorum.”dedi.

 

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

KÜNYE

Yazı İşleri Müdürü : Seçil ERCAN
Editör : Ekin ANIL
Muhabir : Yeliz YAVAŞ, Başak ANIL, Pınar AŞKIN
Görsel Tasarım :Serpil KARAN
Reklam : Şerife KÖSE, Tarık OKTAY
Dağıtım : Cavit EŞEN
Yerel Süreli Yayın
Daha fazla Gündem
Özgüler Mobilya Mumcular’da

Trend çizgileriyle, ürünlerinin tutkunu olan bir müşteri kitlesi yaratan Özgüler Ticaret, Mobilya sektöründe ikinci mağazasını Mumculara açıyor. Ahmet Güler tarafından...

Kapat