Yabancı Uyruklu Çocuklara “Christmas Party”

ercan tarafından . tarihinde Gündem kategorisine eklendi. 444 views kez görüntülendi.

25122012-5Ukrayna ve Rusya’nın değişik bölgelerinden gelerek İlçemizde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlar çocuklarına Noel heyecanı yaşattı.

Alena Tortumlu, Oksana Acar, Anna Çelik ve Mila Durmaz’ın organize ettiği “Christmas Party” etkinliği Bitez Yalısında hizmet veren Ece Kafe& Restaurantta düzenlendi.

2 ile 10 yaş arası 15 çocuk ile ailelerinin katıldığı ve çocuklara yönelik düzenlenen etkinlikte Alena Tortumlu ve Oksana Acar giydikleri değişik kostümlerle çalan müzikler eşliğinde oyunlar oynayıp, dans ettiler. Değişik yiyecek ve içeceklerinde ikram edildiği etkinlikte çocuklara değişik hediyeler verildi.

Bu sene ilkini düzenlediklerini ifade eden Alena Tortumlu ve Oksana Acar, “Bundan sonraki yıllarda da bu etkinliği sürdürmeyi hedefliyoruz. Önemli dini günlerimizden olan Noel gününü büyük mutlulukla kutluyor ve çocuklarımızı eğlendiriyor, onlara çeşitli sürprizler yaparak, hediyeler veriyoruz. Çocukları sevindirmekten dolayı çok mutluyuz.” şeklinde konuştular.

 

 

Etiketler:, , , , ,

KÜNYE

Yazı İşleri Müdürü : Seçil ERCAN
Editör : Ekin ANIL
Muhabir : Yeliz YAVAŞ, Başak ANIL, Pınar AŞKIN
Görsel Tasarım :Serpil KARAN
Reklam : Şerife KÖSE, Tarık OKTAY
Dağıtım : Cavit EŞEN
Yerel Süreli Yayın
Daha fazla Gündem
Çakma Hayat’a Bodrum’da Devam

Yönetmenliğini ödüllü senarist Mustafa Kemal Kara'nın yaptığı komedi filmi Çakma Hayat'ın çekimlerine Bodrum’da devam ediliyor. 2013 yılı Şubat ayı sonlarında...

Kapat