Ebe Anneden Sarma ve Tarhana

ercan tarafından . tarihinde Gündem kategorisine eklendi. 239 views kez görüntülendi.

18012013-5Yarımada Gazetesi Sahibi Hüseyin Anıl ve CHP Bodrum İlçe Örgütü Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Atare halkın dilindeki “EBE SEBA” namıyla meşhur, Sabiha Öncel’i evinde ziyaret etti.

Yarımada Gazetesi Sahibi Hüseyin Anıl, daha önceden konuşulan fakat sağlık problemleri ve işlerinin yoğunluğu nedeniyle gerçekleştiremediği ziyaret sözünü yerine getirdi. Yapılacak olan ziyaretin daha önceden haber verilmesi üzerine Sabiha Öncel, Hüseyin Anıl’a bir sürpriz hazırladı.

Hazırlanan sürprizde Bodrum yöresine özel yemekler yer aldı. Yemekte konuşan Hüseyin Anıl,  özel olarak Bodrum yemekleri, Bodrum sarması ve bodrum yöresine uygun sıcak kış tarhanası yemek için ebe annenin kendisini davet ettiğini belirterek,”Bende hiç kırmadım geldim. Ben onun oğlu gibi hissediyorum kendimi. Ebe anne ve Kamuran ablam ile birlikte olmaktan hep çok mutlu oldum. Her şey çok güzel, teşekkür ediyorum.”dedi.

Ebe Sabiha Öncel ise Hüseyin Anıl’ın sağlık sorunları ve işlerinin yoğunluğundan dolayı kendilerinin yaptığı sarmaları, börekleri kaçırdığını ifade ederek,”Ziyarete geleceklerdi aklıma geldi. Sarma ve tarhana yaptırdım. Bodrum yemeklerinde beraber olmak hem de görüşmek istedim. Sizlerle olmaktan çok mutluyum, sizi çok seviyorum”dedi.

 

 

Etiketler:, , , , ,

KÜNYE

Yazı İşleri Müdürü : Seçil ERCAN
Editör : Ekin ANIL
Muhabir : Yeliz YAVAŞ, Başak ANIL, Pınar AŞKIN
Görsel Tasarım :Serpil KARAN
Reklam : Şerife KÖSE, Tarık OKTAY
Dağıtım : Cavit EŞEN
Yerel Süreli Yayın
Daha fazla Gündem
Başkanlardan Kaynar’a ziyaret

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Ortakent – Yahşi Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın, Göltürkbükü...

Kapat