CHP Bodrum Belediye Meclis Üyeliği Aday Adayları….

ercan tarafından . tarihinde Politika kategorisine eklendi. 1.631 views kez görüntülendi.

İsimleri Bodrum Belediye Başkanlığı için geçen iki önemli isim Mehmet Özalın ve Taner Uslu Bodrum Belediye Meclisi aday adaylığı için başvuranların başında geliyor. Cevat Soysal‘da Özalın ve Uslu ile beraber  adaylık başvurularını yaptılar.

İl Genel Meclisi üyeleri Önder Batmaz ve Cesur Öncel‘de son gün başvuru yapanlar arasında yer aldılar. Eski CHP Gençlik Kolları Başkanları Niyazi Atare ve Tufan Erkan Yakar‘da Bodrum Belediyesi Meclisi için aday adaylık başvurusu yaptılar.

 Ali Demiröz Belediye Meclis üyeliğine başvurusu yapanlar arsında yer alırken, 2009′da Ortakent Yahşi Belediye Başkan adayı Dursun Yiğit’te CHP’ye üye oldu ve meclis için başvurusunu yaptı. Gümbet Mahallesi muhtarı Hüseyin Özgül, Yalı Meclis üyesi Mesut Canikli ve Gemibaşı’nın sahibi Hüseyin Boyacı’da aday adaylığı için başvurdular.

Bodrum Belediye Meclis üyeleri Dursun Göktepe, Ali Galip Güven, Yalıkavak Belediye Meclis üyesi İbrahim Turan, Turgutreis Belediye Meclis üyeleri Hakkı Mandalinci, Funda Akçalı aday adaylıklarına başvururken, Göltürkbükü CHP belde başkanı Özden Baysal ve Gümüşlük Belediye Meclis üyesi Mahmut Özbelen, eski CHP İlçe Sekreteri Fuat Acar, eski Bodrum Spor Başkanlarından Güneri Günaydın, Mazhar Karakaya, Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Semih Nalbantoğlu,  BESİAD Yönetim kurulu üyesi İlhami Uğur ile Koray İşbilir‘de adaylık başvurusu yaptılar.

Ayrıca  Mehmet Durmaz (kirli) ve eski CHP Muğla milletvekili Fevzi Topuz’un kardeşi ve Milas Belediye Meclis üyesi Özer Topuz‘da Bodrum Belediye Meclis üyeliğine başvurdu. Yine çok dikkat çeken isimlerden birisi de Özay Kartal. Kartal’da 2009′da Mehmet Kocadon’un seçim kampanyasını yapan ve Kocadon’a yakınlığı ile tanınan bir isim.

Bodrum Belediye Meclis aday adaylığı için kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Eski  yönetim kurulu üyesi Nurten Çakıcı Bıçak, CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Saime Demirtaş ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı aday adaylarından Musa Gökbel’in kızkardeşi Neşe Gökbel, Nurşen Önkol Keskin, 4 dönem üst üste ilçe yöneticiliği yapan Habibe Aras Keser‘de aday adaylığı için başvuru yaptılar.

Nesrin Özalın ve Yengin Arda‘da Bodrum Belediye Meclis üyeliğiiçin müracaat ettiler. Ancak İlçe Yöneticilerinin 15 Temmuz’da istifa etmeleri gerektiği ve bu isimlerin de bu tarihte istifa etmedikleri gerekçesi ile başvurularının CHP Muğla İl Başkanlığına gönderildiği aldığımız bilgiler arasında.

Etiketler:, , , , , , ,

 • Yavuz Yıldız

  ADAY ADAYLARINA
  ÇAĞRIMDIR !

  BAŞKAN ve MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLARI NE BEKLİYORSUNUZ?

  YAYILIN YARIMADAYA, ÇALIŞIN!

  HALKIN ARASINA KATILIN!

  ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ, OLMAZ ÖYLE ŞEY!

  HAK EDECEKSİNİZ.

  SİZ KAYBETSENİZ BİLE CHP KAZANACAK.

  Özgüvenli, özgür bir birey olarak arkana bakmadan girersin
  halkın arasına…. Gezi direnişçilerinden ders aldığınızı gösterirsiniz.

  Onlar özgür
  bir birey olarak tek başlarına direndiler. Duran Adam’ı örnek alın!

  Ali İsmail Korkmaz’ı örnek alın!

  „Bir ağaç gibi tek ve hür, Ve bir orman gibi kardeşçesine“ diyerek
  direndiler.

  Kolları sıvayın!

  KOLAY GELSİN!

KÜNYE

Yazı İşleri Müdürü : Seçil ERCAN
Editör : Ekin ANIL
Muhabir : Yeliz YAVAŞ, Başak ANIL, Pınar AŞKIN
Görsel Tasarım :Serpil KARAN
Reklam : Şerife KÖSE, Tarık OKTAY
Dağıtım : Cavit EŞEN
Yerel Süreli Yayın
Daha fazla Politika
Aldan’dan bomba iddia:

CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, PKK’nın çekilme süreciyle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Aldan, PKK’nın iç yazışmalarında, “Tamamen çekilmiyoruz, ağır...

Kapat